Пн-Сб: з 09:00 до 21:00

Інформація про доставку

Безкоштовна доставка при покупці від 5000 грн, здійснюється кур'єрською службою (по Києву) або Новою Поштою (по Україні).

Доставка товарів по Києву здійснюється нашою кур'єрською службою. Оформлене замовлення з 10:00 до 16:00 гарантовано доставляється наступного дня з 10:00 до 18:00 (за умови наявності товару на наших складах). Якщо сума Вашого замовлення понад 5000 грн., доставка здійснюється нашим коштом. Кур'єр попередньо з'ясує у Вас зручний час для отримання товару.

Зауважуємо, що кур'єри не монтують обладнання. За потреби підключення обладнання, будь ласка, заздалегідь зазначте про це менеджеру.

Монтаж замовленого Вами обладнання з урахуванням Ваших побажань та технічних можливостей виконають наші кваліфіковані інженери.

Доставка товарів по Київській області та в інші регіони України здійснюється нашим логістичним партнером — компанією «Нова Пошта».

Доставка для Вас є безкоштовно за умови, якщо сума замовлення перевищує 5000 грн. Якщо замовлення меньше ніж 5000 грн. — оплата посилки здійснюється коштом замовника з урахуванням тарифів перевізника.

Комплектацією посилки є купівельний чек, гарантійний талон та інструкції з експлуатації та заздалегідь перевірене обладнання на справність та цілісність. Компанія приймає претензії з приводу отриманої посилки до оплати товару на пошті. Будь ласка, перевіряйте комплектацію замовленого обладнання під час його отримання у відділенні «Нової Пошти». Компанія вказує 100% вартість товару для гарантування компенсації перевізником втрати чи пошкодження посилки.

Також, ми пропонуємо послугу доставки товарів від відділення «Нової Пошти» до Вашої адреси, якщо вартість товару становить від 1000 грн. до 10 000 грн. Для цього, вкажіть Вашу адресу при оформленні замовлення на нашому сайті або зазначте про це менеджеру магазину. Вартість цієї послуги розраховується індивідуально, залежно від розмірів товару та відстані доставки.

Доставка грошового переказу здійснюється окремо.

Зверніть увагу, що у воєнний час окремі відділення «Нової Пошти» не працюють, вказуйте лише ті відділення, які гарантовано зможуть прийняти Ваше замовлення.